breketai

Ar breketai madinga ?

Modernėjant pasauliui modernėja ir žmogaus išvaizdos supratimas. Keliami vis aukštesni reikalavimai grožio estetikai ir žmogaus sveikatai. Šie pokyčiai neaplenkė ir dantų. Į madą atėjo tiesūs dantys ir dar ne taip seniai karaliavo metaliniai breketai. Tačiau didėjant breketų paklausai, reikėjo pasiūlyti naujovių, kurios leistų gydyti dantų ir sąkandžio anomalijas neslepiant šypsenos.

Kad ir kaip bebūtų apmaudu, šypsena vis dar tebėra tiesioginis kelias į sėkmę. Taip pat per šypseną žmogus perteikia savo teigiamas emocijas ir taip traukia aplinkinių dėmesį. Jei šypsena graži tai automatiškai kyla ir pasitikėjimas savimi, norisi daugiau siekti gyvenime. Deja turint kreivus dantis ar nešiojant metalinius breketus šypseną tenka slėpti. Nebūtinai dėl to, kad ji mums nepatinka, bet todėl, kad matome kaip aplinkinių akys nukrypsta į trūkumus.

Safyriniai breketai

Vis labiau Lietuvoje populiarėja safyriniai breketai. Tai dar ganėtinai nauja breketų rūšis, tačiau itin paklausi tarp norinčiųjų ir toliau šypsotis nesigėdint krūvos metalo burnoje. Kai kurie gydytojai safyrinius breketus vadina ortodontiniu šedevru.

Safyriniai breketai yra skaidrūs ir atspindėdami natūralią danties spalvą pasislepia burnoje. Šie breketai vadinami safyriniais dėl savo kilmės. Jie yra gaminami iš dirbtinėmis sąlygomis užaugintų safyrų. Todėl ir pats gydymas neretai kainuoja brangiau, bei užtrunka ilgiau. Taip pat jų nuėmimo procesas yra sudėtingesnis nei metalinių breketų. Ne veltui sakoma, kad grožis reikalauja aukų.

Naudojant safyrinius breketus ir bendradarbiaujant su gydytoju, galima rečiau lankytis pas specialistą. Tai pat itin svarbu juos tinkamai prižiūrėti, kad nesukeltų papildomų komplikacijų ir neatsirastų nepageidaujamų breketų tvarkymo darbų.

Be abejo tiek vieni tiek kiti breketai turi savo pliusų ir minusų. Tačiau jų visų tikslas yra vienas – padėti žmogui formuoti sveikus ir gražius dantis.

Scroll to Top